Student NEWS - nr 3 - okładka
W numerze m.in.
 
Humor dnia
Polska, rok 1999:
Siedzi facet przed TV i strasznie zdenerwowany przełącza programy:
Pierwszy kanał: msza święta...
Drugi kanał: transmisja na żywo pasterki z Watykanu...
Trzeci kanał: transmisja z chrztu 35 dziecka Wałęsy...
Gość denerwuje się coraz bardziej bo chciałby obejrzeć coś normalnego.
Czwarty kanał: film pt. "Jak to Maryja została dziewicą"
Piąty kanał: siedzi ksiądz i mówi: "I czego palancie przełączasz kanały?!!!"
.            

BAYER NA PRZEZIĘBIENIE I GRYPĘ

Aspirin-C oraz TABCIN to dwa leki firmy Bayer skutecznie zwalczające objawy przeziębienia i grypy. Środki te różnią się jednak między sobą nie tylko składem, ale także sposobem działania. Nieco różne są też okoliczności, w których leki te są najlepszym rozwiązaniem. Aspirin-C, aktywnie hamując rozwój choroby, jest rekomendowana już przy pierwszych odczuwanych objawach przeziębienia czy grypy. Z kolei kapsułki TABCIN świetnie sprawdzają się zawsze wtedy, gdy objawy choroby nasilają się i uniemożliwiają aktywne funkcjonowanie.

Aspirin-C to lek od lat stosowany przy pierwszych objawach przeziębienia lub grypy. Pacjenci na całym świecie w praktyce przekonują się o skuteczności tej terapii. Składniki aktywne Aspirin-C posiadają działanie przeciwzapalne. Dzięki temu lek zwalcza pojawiającą się infekcję już na samym jej początku. Dodatkowe działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe skutecznie łagodzi przykre objawy choroby, a zawartość witaminy C wzmacnia naturalną odporność organizmu. Z kolei musująca forma leku, dzięki ułatwionemu wchłananiu, zapewnia szybkość działania. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Aspirin-C aktywnie wspiera organizm w zwalczaniu infekcji. Lek znosi m.in. takie objawy jak: uczucie ogólnego rozbicia, złe samopoczucie, gorączkę, a także zwalcza towarzyszące przeziębieniu bóle gardła, mięśni, stawów i głowy.
Aspirin-C sprawdza się przede wszystkim w okresach zmiany pogody. Może wówczas nastąpić przechłodzenie lub przegrzanie organizmu, co może skończyć się przeziębieniem, a nawet grypą.. Jeśli wówczas zastosujemy Aspirin-C, mamy szansę uniknięcia choroby. Lek pomoże szybko uporać się z infekcją, zanim ta rozwinie się poważniej, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie.
A więc…
"na chorobę ci inne środki?"

Kiedy objawy choroby przeziębieniowej lub grypy szybko narastają, stan pacjenta ulega pogorszeniu. Im szybciej podejmiemy na tym etapie kroki zaradcze, tym łatwiej zapobiegniemy nasileniu się niekorzystnych reakcji. Kiedy więc objawy stają się bardziej uciążliwe należy stosować środki działające w sposób zdecydowany. Takim właśnie rozwiązaniem jest TABCIN - nowoczesny lek w formie kapsułki.
Specjalnie dobrana, skoncentrowana kompozycja trzech aktywnych składników przynosi kompleksowe i wieloobjawowe działanie, a płynna forma leku wspomaga szybkie działanie. Dzięki temu TABCIN szybko zwalcza najbardziej uciążliwe objawy silnego przeziębienia i grypy, przynosząc wyraźną poprawę samopoczucia i możliwość powrotu do codziennych zajęć.
TABCIN występuje w dwóch odmianach. Niebieskie kapsułki TABCIN Trend działają wieloobjawowo i są uniwersalnym rozwiązaniem w ciągu całej doby. Lek likwiduje uciążliwość kataru, kichanie, gorączkę, a także towarzyszące grypie bóle gardła, mięśni czy głowy. Co ważne, lek nie hamuje naturalnego odruchu kaszlowego, który jest mechanizmem obronnym i umożliwia usuwanie wydzieliny zapalnej z dróg oddechowych.

W tym roku w sprzedaży pojawił się również TABCIN Impakt w zielonych kapsułkach do stosowania przed snem (zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia).
Lek działa wieloobjawowo podczas snu, dodatkowo uspokaja suchy kaszel i ułatwia zasypianie. Dzięki temu po przebudzeniu można odczuć wyraźną poprawę samopoczucia.
I chyba rzeczywiście…
"dla grypy to koniec!".


Pamiętaj. Przed użyciem każdego leku należy zapoznać się z ulotką dołączoną
do opakowania.
więcej info na www.bayer.com.pl

Drodzy Czytelnicy!
W kolejnym numerze StudentNEWS zaprezentujemy lek pierwszej potrzeby każdego studenta: Alka Seltzer. Jeżeli macie pytania dotyczące jego stosowania lub chcecie opisać swoje doświadczenia, piszcie do nas na adres redakcji lub zdrowie@studentnews.pl