Nowe pendrive'y ADATA

Kategoria: Pamięci

Firma ADATA wprowadza do sprzedaży trzy nowe, przenośne pamięci flash z interfejsem USB 3.0, przeznaczone dla wszystkich grup użytkowników.

ADATA N005 Pro jest pendrivem przeznaczonym dla 'użytkowników profesjonalnych', wymagających jak najszybszego transferu danych, S102 Pro to akcesorium ze średniej półki, natomiast C103 to produkt budżetowy. Pamięci zostały uszeregowane pod względem prędkości przesyłu plików.

N005 Pro cechuje się odczytem danym na poziomie 180 megabajtów na sekundę i zapisem równym 90 megabajtom na sekundę. Dostępne pojemności to 8, 16, 32 i 64 gigabajty. Model S102 Pro potrafi odczytywać pliki z szybkością 100 MB/s, ale na ich zapis potrzebuje dwukrotnie więcej czasu (50 MB/s). Dostępne pojemności: 8, 16 i 64 gigabajty. Ostatnim prezentowanym sprzętem jest ADATA C103, gdzie otrzymujemy odczytywanie plików z prędkością 90 megabajtów na sekundę oraz ich zapis z prędkością 10 megabajtów na sekundę.

Wszystkie modele objęte zostały dożywotnią gwarancją. Każdy klient otrzymuje też w zestawie opcję pobrania 60-dniowej wersji pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2012.

Źródło: swiatobrazu.pl

ostatnia zmiana: 2011-11-02
Komentarze
Polityka Prywatności