22:00-VII Studencki Przegląd Kina Amatorskiego i Niezależnego „OFF-MOON” – Kino Alternatywa WTOREK 06.05.2008
11:00-
Konferencja Naukowa Studentów i Młodych Pracowników Nauki, Konferencja
Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych –Aula WM, ul. Racławicka
15-17
14:30-PRZYGOTOWANIA DO KOROWODU-Osiedle Akademickie – malowanie farbami na ciele
16:00-OFICJALNE OTWARCIE XXX TKS- Kampus Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2 (główny budynek PK) -Pojedynek Między Prezydentem Miasta a JM Rektorem PK -Odebranie Klucza do bram Miasta - Konkurs na najciekawszy strój, flagę i AUTO biorące udział w korowodzie - Grupowe Zdjęcie Studentów – XXX TKS 2008
17:30-Przejście Wesołego Korowodu ŻAKA z Kampusu Politechniki Koszalińskiej do Amfiteatru.
19:00 -Koncert zespołów „SoulBox”, „Lipa z Miodem” - Amfiteatr
20:30 -Koncert Główny w Amfiteatrze „Lady Pank” – z okazji Dnia Unii Europejskiej, Dnia Zwycięstwa
22:00 -POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”
24:00 Bieg przez MIASTO – trasa: Kampus Politechniki Koszalińskiej – Osiedle Akademickie
10:00- Streetball - Dolina Sportu i Rekreacji - Akademicki Turniej Tenisa Ziemnego - Dolina Sportu i Rekreacji
10.00- Pokaz Graffiti – ściana boczna przy kortach Hali Gwardii
11:00 – 17:00 Szukanie Skarbu – teren Miasta Koszalina
12:00- Konkurs Szalonych Architektów – OA (boisko)
13:00- Wybory Studenckiej MISS/Pokaz mody – scena na OA
14:00- Bodypaiting + tatuaże – SK Kreślarnia
15:00- Konkurs Piwny, czyli co można zrobić z piwem – Osiedle Akademickie – za DS3
16:00-Konkurs „Wszystkożerców” – SK Kreślarnia
17:00- Koncerty na scenie - Zespoły: PIECOL, MERIN, DJ INVENT; AWGD , 4P i ONIL
18.00- Koncert na scenie- ERIJEF MASSIV
19.00- koncert na scenie- Koniec Świata
20.00- Koncert na scenie- Al.-Fatnujah
21.00- Koncert na scenie- MASALA
22:00-POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”
PIĄTEK 09.05.2008 Dzień Europejski
7:00- TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką z prezydentem Eurowioski
10:00- Wydziałowy Turniej Piłki Nożnej – boiska boczne Hali Gwardii
10:00- Akademicki Turniej Szachowy – SK Kreślarnia
11:00- Uroczyste otwarcie Euro Wioski – scena na OA
12:00- Eurostacja - degustacja piwa
14:00- Zmagania Wydziałów i Instytutów cz.2 – za DS 3
14:00- Euromózg 1 z 10 (w krzywym zwierciadle)
15:00- Dyktando Akademickie -SK Kreślarnia
15:30- Globalne grillowanie/ Piknik europejski – OA (parking)
16:00- Europejska gra planszowa – OA - przed DS 2
16:00- Koncert na scenie - Mirash + Markus Frost + John Hetmond- OA
17:00- Bieg śmierci do góry nogami – OA – za DS 3
19:00- Koncert na scenie - East Clubbers
21:00- Koncert na scenie – Blank & Jones
22:00- POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”
SOBOTA 10.05.2008
7:00 – TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką
10:00- Konkurs Maniaków Komputerowych - Akademicka Olimpiada Informatyczna -Parking przy Kreślarni
10:00- Volleyball – Osiedle Akademickie + Grochówka
12:00- Studencki Strong Man -Siłacze Politechniki Koszalińskiej – OA
14:00- Car wash – przed DS 2
16:00- Gry Klubowe – Małysz, Dart, Piłkarzyki- SK Kreślarnia
17:00- Koncerty na scenie- Zespoły: Miasto, Radio Bagdad, Chassis
20:00- Koncert na scenie- „Ptaky”
21:00- Koncert na scenie - „Oddział Zamknięty”
22:00- Koncert w Klubie Plastelina: Dapayk
live –Berlin, DawnRock – Monachium, Plastelinowy Joe (Easybooking) Mike
Pike (Daunseklika), Seb (Step Ahead), Encyklopedyczna (Nbar)
22:00-POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”
NIEDZIELA 11.05.2008
7:00 – TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką
15:00- Rozstrzygnięcie Konkursu na „Najładniej Przystrojone Okno Akademickie”