„Jagodowa miłość” to pierwszy film, który Wong Kar Wai - jeden z najbardziej uznanych reżyserów świata - zrealizował w Hollywood. Opowiedziana przez Wong Kar Wai’a niezwykła historia miłosna wciąga widza jak niezapomniane przygody „Thelmy i Louise”, serwując mu dawkę emocji porównywaną z „Bliżej” oraz niesamowitą atmosferę, którą pamiętamy ze „Spragnionych miłości”. To niezwykłe połączenie zachwyciło już miłośników kina na całym świecie.
W rolach głównych występują: nominowani do Oscara Natalie Portman oraz Jude Law, a partnerują im: Rachel Weisz (Oscar za „Wiernego ogrodnika”), David Strathairn (nominacja do Oscara za „Good Night & Good Luck”) oraz uważana za największą obecnie gwiazdę pop, wielokrotna zdobywczyni Grammy – Norah Jones
Wong Kar Wai przywraca melodramatowi poetycką świeżość.
Tadeusz Sobolewski, Gazeta Wyborcza
Magiczny!
Time Magazine
Norah Jones przenosi tu na ekran wokalny talent do okazywania i ukrywania emocji w odpowiednich momentach. Nadzwyczaj udany występ!
The Hollywood Reporter
Amerykański debiut Wong Kar Wai’a to wyjątkowa i wzruszająca historia miłosna.