Veer-Zaara z autografem Shah Rukh Khana specjalnie dla polskich fanów

Film jeszce nie trafił do sklepów a już cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników kina bollywodzkiego. Limitowane, dwupłytowe wydanie DVD zawiera specjalną niespodziankę dla fanów - plakat z autografem gwiazdy indyjskiego kina Shah Rukh Khana. Autograf dla polskich fanów - "TO ALL THE POLISH FRIENDS LOTS OF LOVE AND HAPPINESS SHAH RUKH KHAN" przywiózł z festiwalu w Toronto Jakub Duszyński, z firmy BLINK, który miał okazję rozmawiać z aktorem podczas uroczystości związanych z premierą najnowszego filmu Karana Johara KANK (Kabhi Alvida Naa Kehna).

Ponadto wydanie uzupełnione jest o atrakcyjne dodatki: relację z pracy nad ścieżką dźwiękową, rozmowę producenta Yasha Chopry z Karanem Joharem (reżyserem "Czasem słońcem, czasem deszcz"), relację z premiery filmu, spoty telewizyjne promujące film, wyciętą piosenkę "Yeh hum aa gaye hain kahaan" w dwóch wersjach, sceny usunięte z filmu, zwiastun kinowy i dodatkowy prezent dla fanów - bindi.

"Veer-Zaara" została uznana w Indiach za najlepszy film 2004 roku.

Powodzeniem cieszyła się także w innych krajach i to zarówno tych, w których mieszka spora społeczność indyjska: USA czy Wielkiej Brytanii jak i krajach europejskich.

W Niemczech Veer Zaara została po raz pierwszy pokazana na 55 festiwalu w Berlinie w sekcji "International Forum of New Cinema". We Francji premiera filmu odbyła się w kwietniu 2006 w kinie The Grand Rex, największym kinie w Paryżu. Z okazji premiery Paryż odwiedziły gwiazdy indyjskiego kina: Shah Rukh Khan, Preity Zinta i Rani Mukerji a także producent i reżyser Yash Chopra. W Wielkiej Brytanii i Australii Veer Zaara zanotowała największy weekend otwarcia dla filmu indyjskiego.


Komentarze
Polityka Prywatności