„Niezniszczalni 2” i „Wieczór panieński” – premiery w lutym tylko na www.cineman.pl

Cineman.pl

„Niezniszczalni 2” – największa demolka wszechczasów z jeszcze bardziej zabójczą obsadą: Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris oraz Jean-Claude Van Damme. Sylvester Stallone po raz kolejny zaprosił do współpracy grupę legendarnych gwiazd kina akcji, które wcześniej nigdy nie zagrały w jednym filmie. Zabójcza ekipa najlepszych najemników na świecie powraca ze zdwojoną siłą i jeszcze większą dawką humoru.

Komedia „Wieczór panieński” to rozgrywająca się współcześnie w Nowym Jorku historia czterech licealnych przyjaciółek, które spotykają się po latach na ślubie jednej z nich. Wcześniej jednak czeka je wieczór panieński, w czasie którego szalona zabawa wymyka się spod kontroli. W rolach głównych zobaczymy nagrodzoną Złotą Palmą w Cannes w 2011r. Kirsten Dunst, Lizzy Caplan oraz Islę Fisher („Wyznania zakupoholiczki”).

Premierowo na Cineman.pl również: „Wspomnienie Anny Frank” z muzyką Ennio Morricone, horror „Cichy dom”, komedia familijna „Gorące święta” oraz najnowsze japońskie animacje Studia Ghibli: „Makowe wzgórze” i „Tajemniczy świat Arrietty”.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 750 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl


Komentarze
Polityka Prywatności