CI POLSAT w marcu 2014:
Moje opętane dziecko
Środy o 22:30 od 19 marca
A jeśli dziecko mówi, że pamięta swe poprzednie życie i śmierć? W cyklu „Moje opętane dziecko” zajmujemy się niesamowitymi historiami dzieci w różnym wieku, które twierdzą, że pamiętają, kim były i jak zmarły wiele lat temu w poprzednim życiu. Nie jest to program o snach, ale o reinkarnacji. Poznamy niezwykłe przypadki, m.in. dwóch małych chłopców, którzy przejawiają niezrozumiałe obsesje, cierpią z powodu dziwnych nocnych koszmarów i opisują wydarzenia, których nie mogli widzieć na własne oczy. Inne dziecko rysuje myśliwce z czasów II wojny światowej i opowiada o ewakuacji dzieci ze strefy działań wojennych. Autorzy programu usiłują zrozumieć te opowieści, często niewytłumaczalne i wywołujące konsternację.
Obsesja: mroczne żądze
Wtorki o 21:30 od 4 marca
"Obsesja: mroczne żądze" to autentyczne historie osób prześladowanych przez natrętnych, niechcianych adoratorów. W kolejnych odcinkach cyklu zobaczymy, jak rodzą się takie chore uczucia, spróbujemy zgłębić psychikę sprawców i ustalić, dlaczego niektórzy ludzie przejawiają obsesyjną skłonność do narzucania się innym. Dzięki udramatyzowanym rekonstrukcjom i rozmowom z ofiarami dowiemy się także, jak tego rodzaju uporczywe nękanie potrafi zniszczyć życie drugiej osobie i jej najbliższym.
Wyrok: dożywocie
Piątki o 22:30 od 21 marca
Niemal wszyscy więźniowie w brytyjskich więzieniach siedzą po to, by przejść resocjalizację i ostatecznie wyjść na wolność. Są jednak i tacy, których uznano za zbyt niebezpiecznych i zdeprawowanych, by kiedykolwiek mogli żyć poza murami więzienia. W serialu "Wyrok: dożywocie" zajmujemy się przestępcami, którzy popełnili tak przerażające zbrodnie, że skazano ich na dożywocie bez prawa do ubiegania się o warunkowe zwolnienie. Ponurymi bohaterami kolejnych odcinków będą: Arthur Dixon, David Cook, Trevor Hardy, Stephen Farrow, Mark Hobson i Glyn Dix.
Historie kryminalne
Seria 10. czwartki o 21:30 od 27 marca
"Historie kryminalne" przedstawiają najbardziej intrygujące zbrodnie z różnych krajów. Zaglądamy za kulisy zbrodni, pokazując, co się stało i z czyim udziałem, jakie techniki zastosowano, by rozwiązać sprawę oraz jakie było jej ostateczne rozstrzygnięcie. Funkcjonariusze policji, krewni i znajomi ofiary, adwokaci i prokuratorzy przedstawiają własny punkt widzenia na daną zbrodnię i jej konsekwencje. Relacjom z pierwszej ręki towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje, wiadomości telewizyjne, wycinki z gazet i fotografie, co pozwala odtworzyć złożony obraz prawdy, nie wyłączając intensywnych emocji.